Plener ślubny Basi i Rafała

sty 2, 2019 | Sesje Ślubne

Wyjątkowy plener ślubny w Krowiarkach

Basia i Rafał to ludzie pełni otwartości, szczerości i ciepła. Robiąc dla nich zdjęcia w dniu ich ślubu nie czułam się tylko fotografem, który rejestruje ich najważniejszy dzień w życiu ale także czułam się jak członek rodziny a to zdarza się naprawdę rzadko ! Uwierzcie lub nie ale w takiej atmosferze nabiera się jeszcze większej motywacji do robienia zdjęć !

Z Basią nie znałyśmy się nigdy wcześniej ale gdy tylko zamieniłam z nią pierwsze słowa, poczułam się tak jakbyśmy się znały od zawsze.
Rafała poznałam w dniu ślubu i moje odczucia były takie same!
Ślub odbył się w małym, kamiennym Kościółku w Szczyrku ale dzisiaj chciałabym pokazać Wam zdjęcia z naszego pleneru ślubnego.
Plener ślubny to jedna z najfajniejszych części składająca na cały reportaż ślubny. To moment w którym para młoda zdążyła już ochłonąć po przeżyciach związanych z ceremonią zaślubin i przyjęciem weselnym. To czas w którym pani młoda ma kolejną szansę ubrać swoją wyjątkową suknię ślubną jeszcze raz. To chwila, która daje możliwość przywrócenia wspomnień z tego ważnego dnia. To moment w którym para młoda jest tylko dla siebie a ja jestem od tego by zatrzymać ich uczucie w kadrach na długie lata.

Plener Ślubny Basi i Rafała odbył się w zamku w Krowiarkach i był to dla mnie powrót do wspomnień, gdy cztery lata temu jeszcze uczyłam się robić zdjęcia i wybrałam się tam na swój pierwszy plener fotograficzny. Wtedy miałam stary aparat, jeden obiektyw i byłam kilka miesięcy przed pierwszym rokiem w Akademii Fotografii. Fajnie było znów się tam pojawić już jako doświadczony fotograf z profesjonalnym sprzętem i właścicielem firmy.

Oczywiście na zamku się nie skończyło. Nie wiem czy wiecie ale to małe miasteczko jest bogate w lasy, jeziorka, łąki, puste dróżki a to idealne miejsce na zdjęcia plenerowe! Tego dnia wszystko nam sprzyjało. Mgła i lekko pochmurna aura wyczarowała nam wyjątkowe zdjęcia. Zresztą, zobaczcie sami!

Zobacz inne wpisy

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Pin It on Pinterest

Share This