Sesja fotograficzna w studio

Sesja fotograficzna w studio

kwi 12, 2018 | Porady fotograficzne

Sesja fotograficzna w studio

Często nie wiem komu robię zdjęcia. Początkowo dostaję wiadomość z zapytaniem o sesję fotograficzną w studio, potem ustalamy termin i spotykamy się w danym miejscu. Najczęściej  dopiero na sesji widzimy się pierwszy raz w życiu i wiem jak to jest,  gdy ktoś, kogo nie znasz za chwile ma celować w Ciebie aparatem. Ktoś zupełnie obcy, nieznany, do którego od razu musisz mieć zaufanie, przed kim nagle musisz się otworzyć.

Rozumiem to i też to czuję! Serio! Pomimo tego, że zrobiłam tych zdjęć już trochę, to za każdym razem tak samo gdzieś tam w środku jestem zestresowana ! Bo chcę zrobić piękne kadry, bo chcę żebyś poczuł/poczuła się przy mnie dobrze, bo przecież chcę pokazać Twoje piękno! ( tak! Każdy jest piękny! Bez dwóch zdań ! ) Zależy mi na tym, żeby stres opadł bo to najbardziej widać na fotografiach !

Praca fotografa to nie tylko pstrykanie ale przede wszystkim to dobre relacje i atmosfera, która panuje podczas sesji zdjęciowych. Takich rzeczy nie uczą w szkołach. To wszystko trzeba wypracować w sobie. Wierzę, że jeżeli jesteś otwarty i szczery do ludzi to oni też będą otwarci na Ciebie ! I to chyba naprawdę działa! Mam ogromne szczęście do Was! Za każdym razem spotykam wyjątkowych, dobrych ludzi i dzięki ich wspaniałym historiom moja praca jest najlepszą jaką mogłam sobie wymarzyć.

Sesja fotograficzna w studio

Zobacz inne wpisy

Pin It on Pinterest

Share This