Kalendarz / Planner 2019

Gru 4, 2018 | Porady fotograficzne

Kalendarz / Planner 2019

Kalendarz – Planner na rok 2019

Cały ten rok testowałam różne sposoby na zapisywanie swoich bieżących spraw i zauważyłam, że najbardziej, najczytelniej dla mnie jest wtedy, gdy wszystkie zobowiązania, spotkania i ważne terminy są rozpisane na dany miesiąc. Drukowałam kartkę z miesięcznym plannerem, wypełniałam i wywieszałam w widocznym miejscu i dzięki temu widziałam ile sesji zrobiłam w danym miesiącu i przede wszystkim nie zapominałam o ważnych sprawach.

Każdego miesiąca siadałam przy kubku zielonej herbaty, włączałam dobrą muzykę i wypełniałam dni kalendarza. Zrobił się z tego mały rytuał, który bardzo polubiłam. W takich plannerach fajne jest też to, że zawsze można sobie coś dopisać w zasadzie w każdej chwili. To wiele ułatwiało. Tak mi się spodobał ten system, że w tym roku postanowiłam stworzyć swój własny roczny kalendarz / planner dzieląc go na dwanaście kolorowych miesięcy.

Pomyślałam, że i Wam może się spodobać taki darmowy planner na 2019 rok. Tworząc go chciałam żeby był minimalistyczny i nie zabierał dużo tuszu z Waszych drukarek ale ładnie i subtelnie zdobił Wasze ściany i tablice.

Format każdego miesiąca to standardowe A4 więc nie trzeba nic kombinować tylko po prostu wydrukować, wypełnić i powiesić gdziekolwiek. Mam nadzieję, że przyda się Wam na przyszły rok!

Ściągnij darmowy
Kalendarz / planner 2019 rok

1 komentarz

  1. Natalia

    Kochana, to jest dokładnie to, czego mi było potrzeba 🙂
    Jutro drukuję i wieszam na lodówce (rychło w czas ;)…)

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe historie

 

Sesja zdjęciowa wyjątkowej biżuterii

Sesja zdjęciowa wyjątkowej biżuterii

Trzy punkty na mapie. Trzy pary rąk i trzy dziewczyny, które postanowiły połączyć swoją wyobraźnię i zrobić coś unikatowego. Panna Lola, Le papillon i Melograf to dusze o podobnej wrażliwości i ta współpraca dała mi dużo pięknej, kobiecej energii. To była moja...

Kalendarz/Planner 2021

Kalendarz/Planner 2021

Kalendarz - Planner na rok 2021 Obiecany, prawdopodobnie ostatni darmowy planner ode mnie dla Was. W tym roku działo się dużo w sferze nowej identyfikacji wizualnej Melografa i tak bardzo podoba mi się całość, że postanowiłam przemycić to wszystko do nowego plannera....

Zobacz inne wpisy

Pin It on Pinterest

Share This