Sesja kobieca Magdaleny

Maj 24, 2018 | Sesje Kobiece

Niektórzy z Was ją znają i doskonale wiedzą jaka jest dobra i cudowna. Nasza kochana Pani od jogi ma w sobie tyle ciepła i pozytywnej energii, że mogłaby obdarować nią pół miasta!

Nie można przejść obok niej obojętnie. Bo tak już jest, że bywają kobiety, które mają w sobie to „coś „ Jakieś  wewnętrzne światło, które przyciąga do siebie ludzi. Mają w sobie dużo piękna i kobiecej siły, która wyróżnia je w tłumie. Są jak egzotyczne ptaki na ulicach szarych miast. 

Poznałyśmy się na zajęciach z jogi ( swoją drogą to były najlepsze lekcje na których byłam ) i od razu poczułam, że można jej zaufać i być przy niej sobą, szczerą, otwartą i bez spiny. Mogę porozmawiać z nią o wszystkim i nie będę oceniana. Spotkałam ją w momencie fotograficznego zwątpienia i dzięki tej sesji wróciłam do żywych, pełna nowych pomysłów na zdjęcia.

Bardzo doceniam to że mogę pokazać Wam efekt naszej współpracy i chciałabym podziękować za zaufanie i otwartość oraz wyściskać cudowną Anię, która użyczyła swojego magicznego, artystycznego pokoju na nasze zdjęcia.

Mam nadzieję, że zdjęcia podobają się Wam tak jak nam!

Zobacz stronę Pani od Jogi –> http://paniodjogi.pl/ 

4 komentarze

 1. Pani od judo, be.pe

  Są kozackie !

  Odpowiedz
  • Melograf

   Dziękuję, cieszę się zdjęcia się podobają 🙂

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz inne wpisy

Pin It on Pinterest

Share This