Studium Fal

lut 4, 2019 | Mój Lifestyle

Zimowy wypad nad morze to było moje małe marzenie, które w końcu udało mi się spełnić. Ostatni raz widziałam zamarznięte plaże dokładnie dwadzieścia lat temu, gdy razem z moimi rodzicami pojechaliśmy na kilka dni do moich dziadków.

To był cudowny czas z moja ukochaną rodziną a wspomnienia z tego wyjazdu pielęgnuję w swojej pamięci od zawsze. Chodziliśmy po plaży i zbieraliśmy bursztyny i muszelki a później poszliśmy do pobliskiej tawerny na gorącą czekoladę.

Przez ostatnich kilka lat bardzo chciałam ożywić te wspomnienia i znów przywołać obraz zimowego morza ale niestety wycieczka na północ nie była mi po drodze aż do dziś. Uwierzcie mi, puste plaże zimą to jeden z piękniejszych widoków a otwarte, zimowe morze jest po prostu przecudne.
Każdego dnia zaraz po śniadaniu brałam aparat i pedziłam na plaże. Zrobiłam mełe studium fal, fotografowałam obcych ludzi i mewy. Pierwszy raz od dawna, czułam, że czas zatrzymał się w miejscu a ja naprawdę wypoczywam.

Miałam dużo czasu by zastanowić się nad tym, co dalej i wpadło mi do głowy kilka fajnych pomysłów, które mam nadzieję uda mi się wcielić w życie.

Oprócz długich nadmorskich spacerów, zdjęć i wdychania świeżego powietrza pełną piersią, musiałam oczywiście spotkać się z kimś, kogo brakuje mi bardzo tutaj, na śląsku.

Do Loli zawsze się wraca. To dziewczyna, która ma w sobie tyle miłości i ciepła, że mogłaby nim obdarować całe pomorze. To jedna z tych osób przy których można być sobą. Jest jak ciepła herbata po długim, zimowym spacerze.

Każde nasze spotkanie jest fajnie spędzonym czasem, na rozmowach przy gorącej herbacie lub kakao, na gotowaniu, oglądaniu fajnych i inspirujących rzeczy, słuchaniu starej muzyki, fotografowaniu, malowaniu a ostatnio nawet na nagrywaniu podcastów o Harrym Potterze.

Oczywiście link do naszej rozmowy znajdziecie poniżej.

–> https://www.youtube.com/watch?v=d3x66uSpMFw

Kto jak kto, ale my doskonale wiemy jak to jest tworzyć i dzielić się tym z innymi i zawsze staramy się wspierać i dopingować a to bardzo ważne mieć kogoś takiego. Kogoś, kto w chwili zwątpienia mówi, żebyś nie zawracała i szła dalej do przodu.

Zobacz inne wpisy

Hiraeth

Hiraeth

  Hiraeth jest nieprzetłumaczalnym walijskim słowem i znaczy coś innego dla każdego z nas… To...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This